13

Ansatte

Leder Newsec Norge

Per Hjorth

Styreleder Newsec AS

ph@newsec.no

Leder Newsec AS

Jon H. Dahlberg Årstad

Adm. Direktør/Partner

jhda@newsec.no

Kontaktpersoner analyse

Øyvind Johan Dahl

Leder Analyse / Partner

ojd@newsec.no

Karen Cecilie Thunes

Senior Analytiker / Partner

kct@newsec.no

Christian Hagen

Analytiker

christian.hagen@newsec.no

Verdivurdering

Martin Nyberg

Direktør Advice/Partner/REV

mn@newsec.no

Christopher Krohnstad

Senior Analytiker/Partner/REV

ck@newsec.no

Goran Zlovic

Senior Analytiker / Partner

gz@newsec.no

Ingrid Sæther Hagen

Analytiker

ingrid.hagen@newsec.no

Herman Munthe-Kaas

Analytiker

herman.munthe.kaas@newsec.no

Håvard B. Haugland

Analytiker

havard.haugland@newsec.no

Kristin Juul Weiby

Junior Analytiker

kristin.weiby@newsec.no

Kontaktpersoner transaksjon

Håkon Styrvold

Leder Transaksjoner/Partner

hs@newsec.no

Christian Næss

Senior Transaksjonsrådgiver / Partner

christian.naess@newsec.no

Andreas Haugen

Transaksjonsrådgiver / Partner

ah@newsec.no

Jørgen Schartum

Transaksjonsrådgiver / Partner

js@newsec.no

Marius Grant

Transaksjonsrådgiver

marius.grant@newsec.no

Kontaktpersoner utleie

Gudmund Harlem

Leder Utleie/Partner

gh@newsec.no

Ole Magne Silnes

Seniorrådgiver

ole.magne.silnes@newsec.no

Christopher Bøhme

Rådgiver Utleie

cfb@newsec.no

Christoffer Bakken

Rådgiver Utleie

christoffer.bakken@newsec.no

Kontaktpersoner back office

Kjersti Stovner

Adm.-/Oppgjørssjef/Partner

kjersti.stovner@newsec.no

Reidun Henanger

Økonomi-/Adm.medarbeider

reidun.henanger@newsec.no

Newsec PAM

Hilmar Auran

Administrerende direktør

hilmar.auran@newsec.no

Rune Mikaelsen

Forvaltningsdirektør

rune.mikaelsen@newsec.no

Inger Eriksen

Konsernadvokat

inger.eriksen@newsec.no

Gjermund Fossnes

Fagansvarlig Adm. forvaltning

gjermund.fossnes@newsec.no

Wenche Jacobsen

Fagansvarlig Økonomi

wenche.jacobsen@newsec.no

Irene Sørum Amundsen

HR Sjef

irene.sorum.amundsen@newsec.no

Trond Arne Espås

Økonomidirektør

trond.arne.espas@newsec.no